You are here

Informace k Memoriálu J.Froňka st.

Protože se nám to blíží a Lucka mi vyčetla, že máme sice dvoje stránky, ale žádný info k závodu, tak na vědomost se dává, že... (update - startovka!)

14.ročník Memoriálu J.Froňka st.

Datum závodu: 22.-23.08.2009
pořadatel závodu: Kaučuk Kralupy
druh závodu: Slalom postupový
BHZ: 6

Činovníci závodu

Ředitel závodu: Jaroslav Froněk
Delegát ČSK:
Vrchní rozhodčí: Iva Šedivá Eva Přechová
ZVR: Bohumír Jeřábek
Stavitel trati: Jiří Vaněk, Lukáš Kovárník

Kontakt na pořadatele

Jaroslav Froněk
Seifertova 217
Kralupy nad Vltavou
27801
tel.: 721986477
jaroslav.fronek@iex.cz

Přihlášky

nejpozději do 17.08.2009 na adresu:
Milan Johanides ml.
Vojkovice 83
27744
nebo na e-mail:
jozka@easic.cz

Startovné

mládež: 50 Kč
dospělí: 75 Kč
způsob úhrady: Při převzetí startovních čísel

Pořad

07.30 - výdej startovních čísel
08.30 - porada rozhodčích a vedoucích oddílů
09.00 - ukázková jízda
09.30 - start závodu

Pořadí kategorií:
K1m, C2 obě jízdy
přestávka
K1ž, C1 obě jízdy

Podle počtu přihlášených závodníků bude možno pořadí upravit.

Další informace

Losování: 18.08.2008 na adrese pro zasílání přihlášek.
Bezpečnostní ustanovení: Platí přísný zákaz vplouvání nad jezová pole s vyjímkou ústí kanálu.
Místo závodu: USD Veltrusy
Ceny: Vyhlášení mládežnických kategorií
Zvláštní ustanovení: Parkování tradičně podle pokynů pořadatele. Je možné, že v průběhu závodu budou v areálu probíhat stavební práce, v tom případě upřesníme omezení podle potřeby.
Ubytování: Ve vlastních stanech v prostoru kanálu či v autokempu Obora. Občerstvení v bufetu v loděnici nebo též autokemp Obora.
Závěrečné ustanovení: Závodí se podle platných pravidel kanoistiky a směrnic o závodnění v kanostice na divokých vodách, obsahujících též závazné ustanovení o lékařských prohlídkách, o předkládání průkazů, bezpečnostních opatřeních, povinnostech závodníků, námitkách apod. Závodníci startují na náklad vysílající složky

Já k tomu dodávám nad rámec propozic, že stavební práce na kanále sice neprobíhají, ale na hlavní silnici dělají kruhoový objezd a doprava je řízena semafory a stvba je to vůbec taková zvláštní a podivná, talže buďte prosím trpěliví a ve střehu.

Voda teče na kanále od nevidim do nevidim, jelikož opravují elektrárnu a my máme Vltavu jen pro sebe (paráda...). Trénink bude možný v pátek před závodem do 17 hodin, týden předtím jsou u nás německé závody, jinak viz položka menu "Voda" (nahoře).

Co bych vám ještě... pokud vás něco napadne, zeptejte se, doplním.

Starovní listina

     K1M            
stč  rgc            jméno          nar. vk   vt       oddíl       
  1  12049 SUCHÝ Ondřej              79        1  Dukla B.                             
  2  14017 PRELL Pavel               76        1  Kralupy                              
  3  A0005 COUDERT Julien            85           Rennes                               
  4  42016 GALUŠKA Vladislav         65  VM   2+  Sušice                               
  5  133009JORDÁN František          91  DS   2+  SKVeselí                             
  6  A0030 BAUDOT Rémy               88           La Platière                          
  7  A0043 BASSET Matthieu           88           Vaulx-en-Velin                       
  8  A0025 HAGER Hugo                87           La Platière                          
  9  A0006 RIGAUD Laurent            87           Rennes                               
 10  A0026 BERCON Jimy               90           La Platière                          
 11  A0044 BUYS Benjamin             86           Vaulx-en-Velin                       
 12  A0037 WALCZAK Manu              88           Selestat                             
 13  A0031 BEVALOT Jules             88           La Platière                          
 14  A0045 PAJANI Andy               87           Vaulx-en-Velin                       
 15  A0034 BARBIER Nathan            87           Selestat                             
 16  12031 ŘEJHA Jiří                81       2+  Dukla B.                             
 17  A0028 KELIFAOUI Lucas           89           La Platière                          
 18  46012 KULHÁNEK Jan              78       2+  Jablonec                             
 19   9165 CHMÁTAL Petr              90       2+  USK Pha                              
 20  A0023 CAILHOL Hugo              91  DS       La Platière                          
 21  10013 ABRAHAM Tomáš             92  DS   2+  Benátky                              
 22  A0029 CHENAL Boris              92  DS       La Platière                          
 23  14002 KOVÁRNÍK Lukáš            77        2  Kralupy                              
 24  A0024 SALAME Bastien            91  DS       La Platière                          
 25  14025 ŠUPOLÍK Luboš             92  DS    2  Kralupy                              
 26  A0003 KERVELLA Loïc             93  DM       Rennes                               
 27  14016 PODZIMEK Slávek           87        2  Kralupy                              
 28  52022 PETŘÍČEK Vojtěch          94  DM    2  L.Žatec                              
 29   9043 MEDŘICKÝ Ludvík           92  DS    2  USK Pha                              
 30  A0008 PERREL Romain             90           Rennes                               
 31  A0035 CASPAR Alexis             91  DS       Selestat                             
 32  A0004 LE GOVIC Yann             91  DS       Rennes                               
 33  A0042 DANDEL Thomas             92  DS       Vaulx-en-Velin                       
 34  A0022 GIBERT Thibault           93  DM       La Platière                          
 35  A0036 BURGI Quentin             92  DS       Selestat                             
 36  A0001 LE MAREC Tanguy           93  DM       Rennes                               
 37  14024 KYSELA David              77        2  Kralupy                              
 38  23086 POKORNÝ Ondřej            87        2  SKVS ČB                              
 39  A0041 DANDEL Sylvain            92  DS       Vaulx-en-Velin                       
 40  A0002 PRIGENT Yves              93  DM       Rennes                               
 41  A0048 SÍS Miloš                 93  DM       KDV-MFI Bratislav                    
 42  A0007 NOWAN Bertin              93  DM       Rennes                               
 43  A0027 BERNIS Guillaume          93  DS       La Platière                          
 44   7034 VYHNÁNEK Jiří             74  VM    2  Tech.Pha                             
 45  14005 DOLISTA Jan               87        2  Kralupy                              
 46  A0046 KRAUS Patrik              94  DM       KDV-MFI Bratislav                    
 47  14041 FELIX Petr                82        3  Kralupy                              
 48  133058KOŠÍK Michal              95  ZS    3  SKVeselí                             
 49  A0049 BENEDIKT Juraj            95  ZS       KDV-MFI Bratislav                    
 50  24018 PÁRTL Mirek               54  VS    3  Č.Kruml.                             
 51  14014 ŠUPOLÍK Pavel             97  ZM    3  Kralupy                              
 52  A0047 MÁLEK Andrej              95  ZS       KDV-MFI Bratislav                    
 53  14028 FOHL Ondřej               79        3  Kralupy                              
 54  14023 HRON Robin                79        3  Kralupy                              
 55  23155 LISKOVSKÝ Vladimír        94  DM    3  SKVS ČB                              
 56  30031 HABICH Karel              94  DM    3  VS Tábor                             
 57  47019 POSPÍCHAL Radek           94  DM    3  Kadaň                                
 58  14012 ZAPLETAL Vojtěch          98  ZM    3  Kralupy                              
 59  76039 ZVOLÁNEK Jan              95  ZS    3  Bechyně                              
 60  10016 ŠODEK Petr                98  ZM    3  Benátky                              
 61   9077 MATĚJKA Michael           97  ZM    3  USK Pha                              
 62   9030 PETŘÍK Matouš             97  ZM    3  USK Pha                              
 63  14036 BRÁZDA  Vendelín          96  ZS    3  Kralupy                              
 64  A0009 AUBRY Bertin              96  ZS       Rennes                               
 65  10028 ŠTĚPÁN Bronislav          96  ZS    3  Benátky                              
 66  47024 ŠEBELA David              98  ZM    3  Kadaň                                
 67  42014 ŠRÁMEK Ondřej             94  DM    2  Sušice                               
 68  42021 PECHLÁT Hynek             95  ZS    3  Sušice                               
 69  A0052 CUNYOLO Henry             91  DS       Les Margarites CK                    
 70  A0053 VIELLIARD Mick            89           Les Margarites CK                    
 71  43022 ŠEDIVÝ Václav             66  VM    2  Č.Lípa                               
 72  43009 FILIPI Robert             64   V    3  Č.Lípa                               
 73  43029 ŠEDIVÝ Jakub              94  DM    2  Č.Lípa                               
 74  35011 REICHENAUER Antonín       56   V   2+  Sláv.KV                              
 75  A0054 LE HULLON Ken             88           Vaulx-en-Velin                       
 76  134016KOŠÍK Ivo                 69  VM    2  KKVeselí                             
 77  65022 KOZOHORSKÝ Vojtěch        91  DS    3  Roztoky                              
 78  65032 KOUDELKA Václav           97  ZM       Roztoky                              
 79  33005 POLÍVKA Jan               86        3  Blovice                              
 80  49031 SEDLMAIER Aleš            80        2  Roudnice                             
 81  49036 ZAJÍC Ondřej              90       2+  Roudnice                             
 82  12010 MRŮZEK David              76           Dukla B.                             
 83  12035 MACÁŠEK Tomáš             92  DS   2+  Dukla B.                             
 84  12041 MAROUL Ladislav           68  VM    2  Dukla B.                             
 85   9056 SVOBODA Adam              94  DM    2  USK Pha                              
 86  70003 LHOTA Zbyšek              84       2+  Žel.Brod                             
 87  70074 BRYCHCÍ Petr              90        2  Žel.Brod                             
 88  52077 SMAŽÍK Jiří               91  DS    2  L.Žatec                              
 89  82010 CEPEK Matěj               98  ZM    3  KVSPísek                             
 90  34033 BUCHTEL Martin            82       2+  Hubertus


C2

  1    77003 8010   KLIMUŠKIN Pavel           KAŠPAR Martin        64 67   VM    1  Kotva B.  S.Žižkov                       
  2    A0019 A0020  NEDELEC Boris             COUETIL Thibault     92 92   DS       Rennes                                   
  3     9043 9051   MEDŘICKÝ Ludvík           EBEL Matyáš          92 92   DS    2  USK Pha                                  
  4    14025 14027  ŠUPOLÍK Luboš             ŠEBA Patrik          92 92   DS    2  Kralupy                                  
  5    76039 42021  ZVOLÁNEK Jan              PECHLÁT Hynek        95 95   ZS    3  Bechyně  Sušice                          
  6    66011 66023  WENDL Miloslav            OSOCHOVSKÁ Michaela  78 86         2  Horš.Týn                                 
  7    A0052 A0053  CUNYOLO Henry             VIELLIARD Mick       91 89            Les Margarites CK                        
  8    A0033 A0032  SCIANIMANICO Nicolas      DEKERLEAU Sébastien  92 88            La Platière                              
  9    43008 43043  ŠRÁMEK Michal             CHRISTOV Ivan        82 88         2  Č.Lípa                                   
 10    9153 12035   PEŠEK Michal              MACÁŠEK Tomáš        92 92   DS    2  USK Pha  Dukla B.                        
 11    23149 82002  VLČNOVSKÝ Vilém           CEPEK Marek          94 94   DM    2  SKVS ČB  KVSPísek  

K1z

  1  133011JORDÁNOVÁ Pavlína         92  DS   2+  SKVeselí                               
  2  14038 ZÝKOVÁ Barbora            90       2+  Kralupy                                
  3  A0040 HOVINE Raphaëlle          88           Vaulx-en-Velin                         
  4  A0051 PIERRON Elise             92  DS       La Platière                            
  5  A0039 GUIET Pauline             90           Vaulx-en-Velin                         
  6  14040 KREJČOVÁ Kristýna         91  DS   2+  Kralupy                                
  7  A0017 MOAL Claire               92  DS       Rennes                                 
  8  A0021 GIBERT Barbara            91  DS       La Platière                            
  9  A0018 DESPRÉ Sahrah             90           Rennes                                 
 10  10012 DANDOVÁ Michala           84        2  Benátky                                
 11  52024 KLEMENTOVÁ Sylvie         94  DM    2  L.Žatec                                
 12   7035 VESELÁ Linda              80        2  Tech.Pha                               
 13  24007 PÁRTLOVÁ Andrea           88        2  Č.Kruml.                               
 14  34016 NOVÁČKOVÁ Karolina        78        2  Hubertus                               
 15  47013 ČERNÁ Lucie               77        3  Kadaň                                  
 16  A0050 SOJKOVÁ Mirka             97  ZM       KDV-MFI Bratislava                     
 17  14053 KUDĚJOVÁ Kristýna         88        3  Kralupy                                
 18   9075 FRYŠOVÁ Petra             93  DM    3  USK Pha                                
 19  47004 HAUSNEROVÁ Milena         94  DM    3  Kadaň                                  
 20  14030 KOBLENCOVÁ Anna           97  ZM    3  Kralupy                                
 21  47016 POSPÍCHALOVÁ Simona       97  ZM    3  Kadaň                                  
 22  47023 ŠEBELOVÁ Tereza           94  DM    3  Kadaň                                  
 24  A0038 DAILLE Viviana            98  ZM       Ain Raid Aventure                      
 25  71006 HROMÁDKOVÁ Lucie          82           Č.Skal.                                
 26   1054 HAJDUCHOVÁ Adéla          96  ZS       Boh.Pha                                
 27  66020 MATULKOVÁ Jana            96  ZS    3  Horš.Týn                               
 28  66023 OSOCHOVSKÁ Michaela       86        2  Horš.Týn                               
 29  42027 GALUŠKOVÁ Karolína        95  ZS    1  Sušice                                 
 30  43010 SVOBODOVÁ Jana            93  DM    2  Č.Lípa                                 
 31  23156 JANČOVÁ Monika            92  DS   2+  SKVS ČB                                
 32  23015 DVOŘÁKOVÁ Jitka           94  DM    2  SKVS ČB                                
 33  65021 KOZOHORSKÁ Alžběta        90        2  Roztoky                                
 34  49030 ZIMOVÁ Marie              92  DS   2+  Roudnice                               
 35   9024 HILGERTOVÁ Amálie         97  ZM    3  USK Pha                                
 36  12046 SMAŽÍKOVÁ Markéta         88       2+  Dukla B. 

C1

  1  133009JORDÁN František          91  DS    1  SKVeselí                             
  2   9153 PEŠEK Michal              92  DS   2+  USK Pha                              
  3  A0012 MÉDHI Deguil              84           Rennes                               
  4  A0013 GOUELLO Jérémie           87           Rennes                               
  5  14009 VANĚK Jiří                87       2+  Kralupy                              
  6  A0014 LE HÉNAFF Gaetan          90           Rennes                               
  7  A0015 HAMMONIAUX Gireg          90           Rennes                               
  8  A0033 SCIANIMANICO Nicolas      92  DS       La Platière                          
  9  34025 NOVÁČEK Michal            77       2+  Hubertus                             
 10  82002 CEPEK Marek               94  DM   2+  KVSPísek                             
 11  A0016 HIVES SORIN Lucas         93  DS       Rennes                               
 12  14027 ŠEBA Patrik               92  DS   2+  Kralupy                              
 13  A0010 PERRON Maxime             94  DM       Rennes                               
 14  30003 HABICH Bohumil            91  DS    2  VS Tábor                             
 15  A0011 MOREAUX Jérémy            91  DS       Rennes                               
 16   8010 KAŠPAR Martin             67  VM    2  S.Žižkov                             
 17  97021 KUČERA Tomáš              70  VM    2  RK Troja                             
 18  14018 MATULA Roman              96  ZS    2  Kralupy                              
 19   9056 SVOBODA Adam              94  DM    2  USK Pha                              
 20  47019 POSPÍCHAL Radek           94  DM    2  Kadaň                                
 21  14008 JOHANIDES Milan           75        2  Kralupy                              
 22  80006 HRÁDEK Petr               87        2  So Písek                             
 23  A0032 DEKERLEAU Sébastien       88           La Platière                          
 24  23155 LISKOVSKÝ Vladimír        94  DM    3  SKVS ČB                              
 25  14025 ŠUPOLÍK Luboš             92  DS    3  Kralupy                              
 26  97022 ŘEŽÁBEK Martin            73  VM    3  RK Troja                             
 27  14022 RATAJ Antonín             92  DS    3  Kralupy                              
 28  52039 UHLÍK Jan                 78        3  L.Žatec                              
 29   9030 PETŘÍK Matouš             97  ZM    3  USK Pha                              
 30  119086HERINK Jiří               90       2+  Olomouc                              
 31  66011 WENDL Miloslav            78        2  Horš.Týn                             
 32  23149 VLČNOVSKÝ Vilém           94  DM    2  SKVS ČB                              
 33  43008 ŠRÁMEK Michal             82       2+  Č.Lípa                               
 34  43009 FILIPI Robert             64   V    2  Č.Lípa                               
 35  42030 VADLEJCH Jan              89        3  Sušice                               
 36  45011 HUNEŠ Karel               90        3  KVS HK                               
 37  A0053 VIELLIARD Mick            89           Les Margarites CK                    
 38  14013 NAJMAN Martin             72  VM    3  Kralupy                              
 39  12033 MALÝ Vojtěch              86        1  Dukla B.  


Komentáře

..startovky pěkný..
a online výsledky jsou gde ?
2 weby, členové zaměstnaní v telekomunikacích a poštách a výsledky ňama???

Is it possible to put the results online ?

Thanks :-)

Results will be online soon, but i must fix some problems with my webhosting.