You are here

Výsledky Memoriálu 2012

Poslední přespolní odjeli, stopy po závodě zahlazeny, vylezlo sluníčko a po zamračeném víkendu nastalo zase léto. I to byl Memoriál Jaroslava Froňka st. ve svém 17.ročníku. Odstartovalo 100 lodí v sobotu, 93 v neděli v pěti kategoriích a zde máte neoficiální výsledky.

Sobota 01.09.2012
K1m
poř.         rgc    jméno               narvtoddíl         čas   pen  výsl.  čas      pen    výsl.  celk. bhz
1.             12037VONDRA Jan          88 1 Dukla B.       96,15    0  96,15    90,65      2  92,65 92,65     286
2.   1/U23      9027ZAJÍC Ondřej        90 1 USK Pha        93,81    4  97,81    93,66      0  93,66 93,66     274
3.             12031ŘEJHA Jiří          81 2+Dukla B.       96,33    0  96,33   103,43      6 109,43 96,33     262
4.             14003VOVES Ladislav      85 2+Kralupy        97,13    0  97,13    96,01      2  98,01 97,13     256
5.             70003LHOTA Zbyšek        84 2+Žel.Brod       95,95    2  97,95    98,32      6 104,32 97,95     250
6.   2/U23     10013ABRAHAM Tomáš       92 2+Benátky        98,05    0  98,05    96,23      2  98,23 98,05     244
7.   1/DS      43029ŠEDIVÝ Jakub        94 2+Č.Lípa        105,58    8 113,58    96,14      2  98,14 98,14     238
8.             14042GORECKÝ Petr        81 2 Kralupy        97,17    2  99,17   115,21      6 121,21 99,17     232
9.   1/DM      14014ŠUPOLÍK Pavel       97 2+Kralupy        95,29    4  99,29    97,79     54 151,79 99,29     226
10.  3/U23     12035MACÁŠEK Tomáš       92 2+Dukla B.       93,46    6  99,46    94,66    350 444,66 99,46     220
11.  1/VM      34026TŮMA Martin         72 2+Hubertus       95,76    4  99,76    98,87      4 102,87 99,76     214
12.  2/VM      34017LEPÍK Filip         76 2+Hubertus       96,94   54 150,94    98,05      2 100,05100,05     208
13.  2/DM       9030PETŘÍK Matouš       97 2 USK Pha       101,53    0 101,53   106,07     56 162,07101,53     202
14.  3/VM      14017PRELL Pavel         76 2+Kralupy        97,59    4 101,59DNS          999    999101,59     196
15.  2/DS     133058KOŠÍK Michal        95 2 SKVeselí      100,02    2 102,02   104,84      8 112,84102,02     190
16.  1/ZS      10016ŠODEK Petr          98 2 Benátky       102,00    6 108,00   102,60      0 102,60102,60     184
17.  4/U23     14025ŠUPOLÍK Luboš       92 2 Kralupy       102,65    2 104,65   106,57      2 108,57104,65     178
18.            46012KULHÁNEK Jan        78 2 Jablonec      103,20    2 105,20   107,96      2 109,96105,20     172
19.  3/DM      14036BRÁZDA Vendelín     96 2 Kralupy        99,86    8 107,86   101,46      4 105,46105,46     166
20.  2/ZS       9085ŽÍŽALA Josef        99 2 USK Pha       110,43  160 270,43   105,83      2 107,83107,83     160
21.  1/ZM      49042ZIMA Tomáš          00 2 Roudnice      107,03    2 109,03   113,07      6 119,07109,03     154
22.  4/VM       7034VYHNÁNEK Jiří       74 2 Tech.Pha      104,48    6 110,48   115,78      2 117,78110,48     148
23.  3/DS      42014ŠRÁMEK Ondřej       94 2 Sušice        132,57  154 286,57   111,19      0 111,19111,19     142
24.  3/ZS      48031LERCH Adam          98 2 Klášter.      116,59    4 120,59   109,72      4 113,72113,72     136
25.  4/DM      38017KRAUS Filip         97 2 ČSAD Plz      106,89    8 114,89   105,35     60 165,35114,89     130
26.            14005DOLISTA Jan         87 2 Kralupy       110,80    6 116,80   111,22      4 115,22115,22     124
27.  1/V       14054MACHUTA Zdeněk      64 3 Kralupy       123,76    4 127,76   110,21      6 116,21116,21     118
28.  5/VM      14002KOVÁRNÍK Lukáš      77 3 Kralupy       112,70    8 120,70   110,10      8 118,10118,10     112
29.            14023HRON Robin          79 3 Kralupy       118,20    4 122,20   131,73      8 139,73122,20     106
30.  2/ZM      19022ŠANDA Petr          00 2 Vlašim        119,38    4 123,38   129,03      6 135,03123,38     100
31.  6/VM       1027MARTIN Václav       71 3 Boh.Pha       131,24    8 139,24   124,46      4 128,46128,46      94
32.  4/ZS      49018KYZLÍK Milan        99 2 Roudnice      143,51   50 193,51   126,17      4 130,17130,17      88
33.  5/DM      17043KOUDELKA Václav     97 2 Rakovník      122,42    8 130,42   135,11      4 139,11130,42      82
34.  6/DM      10028ŠTĚPÁN Bronislav    96 2 Benátky       116,00   60 176,00   126,20      6 132,20132,20      76
35.  4/DS       7009JÍCHA Martin        94 2 Tech.Pha      135,39   10 145,39   128,55      8 136,55136,55      70
36.  3/ZM      45019HEGER Vojtěch       00 2 KVS HK        158,81    8 166,81   120,61     16 136,61136,61      64
37.  7/DM      49049PECHMAN Vojtěch     97 3 Roudnice      139,84   62 201,84   136,66      0 136,66136,66      58
38.  7/VM      14024KYSELA David        77 2 Kralupy       123,00   56 179,00   136,08      2 138,08138,08      52
39.  5/ZS      10026STRÁNSKÝ Dominik    99 2 Benátky       137,66    2 139,66   137,95     10 147,95139,66      46
40.  4/ZM      10099ŠPALEK Matěj        00 3 Benátky       131,40   10 141,40   159,17     22 181,17141,40      40
41.  6/ZS      45012HEGER Tomáš         98 2 KVS HK        111,24   50 161,24   133,93      8 141,93141,93      34
42.  8/VM       1024LULA Jiří           74   Boh.Pha       139,85    6 145,85   149,84      4 153,84145,85      28
43.            14028FOHL Ondřej         79 3 Kralupy       139,57   18 157,57   133,99     14 147,99147,99      22
44.  9/VM      36018POHANKA Jiří        69 2 Klatovy       127,45   60 187,45   142,14      6 148,14148,14      16
45.  8/DM      10100ŠPALEK Vojtěch      96 2 Benátky       138,89   10 148,89   137,65     58 195,65148,89      15
46.  9/DM      10101SAHULA Vojtěch      97 2 Benátky       139,41   12 151,41   159,86     12 171,86151,41      14
47.  7/ZS      14037VYBULKA Jakub       98 2 Kralupy       144,70  116 260,70   139,91     12 151,91151,91      13
48.  10/DM      9077MATĚJKA Michael     97 2 USK Pha       101,04   52 153,04DSQ-R        999    999153,04      12
49.             7006HEJNA Martin        81   Tech.Pha      147,76   12 159,76   193,00     58 251,00159,76      11
50.  5/ZM      14043BÁRTA Jan           00 3 Kralupy       144,67   60 204,67   154,35     12 166,35166,35      10
51.            14041FELIX Petr          82 3 Kralupy       143,26   62 205,26   112,78     54 166,78166,78       9
52.  8/ZS      49048PECHMAN Štěpán      99 3 Roudnice      171,64   16 187,64   172,03      8 180,03180,03       8
53.  5/DS      38003SOFRON Daniel       95 2 ČSAD Plz      126,70   58 184,70   134,37    150 284,37184,70       7
54.  6/ZM      36019POHANKA Vítek       00 2 Klatovy       127,83   60 187,83   140,09     52 192,09187,83       6
55.  2/V       17026PŠENIČKA Luděk      60 3 Rakovník      172,40  112 284,40   153,37     60 213,37213,37       5
56.            65065FLEISIG Daniel      88 3 Roztoky       146,87  106 252,87   163,44     58 221,44221,44       4
57.  6/DS      38006KRATOCHVÍL Daniel   94 2 ČSAD Plz      134,75  108 242,75   140,36    300 440,36242,75       3
58.  3/V       14021NOVÁK Jindřich      64 3 Kralupy       262,30   12 274,30DNS          999    999274,30       2
59.  11/DM     49014BINDER Martin       97 3 Roudnice      290,32   66 356,32   256,82    206 462,82356,32       1
60.  7/ZM       9084PŘÍHODA Lukáš       01 3 USK Pha       166,21  260 426,21   182,35    206 388,35388,35

C2
1.   1/U23   12035/9043MACÁŠEK/MEDŘICKÝ 92/92 Dukla B./USK P119,51    6 125,51   107,68      2 109,68109,68      30
2.   2/U23   14025/140271ŠUPOLÍK/ŠEBA 92/92 Kralupy       139,72    4 143,72   116,18      0 116,18116,18      18
3.           12049SUCHÝ/SUCHÝ       79/86 Dukla B.      120,07    6 126,07   118,21      2 120,21120,21      12
4.   1/VM    1027/1024MARTIN/LULA    71/74 Boh.Pha       160,21   10 170,21   140,51     58 198,51170,21       6
5.   1/ZS    9064 90KOŘÍNEK/LHOTA   99/99  USK Pha       164,10   62 226,10   188,46      6 194,46194,46

C1ž
1.   1/DM      14030KOBLENCOVÁ Anna     97 2 Kralupy       121,54    4 125,54   125,33      4 129,33125,54      19
2.   1/ZS      49027FIŠEROVÁ Tereza     98 2 Roudnice      153,03    8 161,03   138,99      2 140,99140,99      13
3.   2/DM      14050BRÁZDOVÁ Johana     97 3 Kralupy       199,63  110 309,63   194,55      4 198,55198,55       7
4.   3/DM      47016POSPÍCHALOVÁ Simona 97 2 Kadaň         201,65  108 309,65   158,14     60 218,14218,14       1

K1ž
1.   1/DM      14030KOBLENCOVÁ Anna     97 2+Kralupy       107,86    0 107,86   113,15      8 121,15107,86      63
2.   1/U23     49030ZIMOVÁ Marie        92 2+Roudnice      121,18    4 125,18   110,85      2 112,85112,85      57
3.   2/DM      47016POSPÍCHALOVÁ Simona 97 2+Kadaň         128,62   10 138,62   116,38      4 120,38120,38      51
4.   1/DS      23163KLEMENTOVÁ Sylvie   94 2+SKVS ČB       123,51    0 123,51   134,85     56 190,85123,51      45
5.   1/ZS      49027FIŠEROVÁ Tereza     98 2+Roudnice      125,02  104 229,02   116,45      8 124,45124,45      39
6.              7035VESELÁ Linda        80 2+Tech.Pha      121,46   10 131,46   128,87      6 134,87131,46      33
7.   2/U23     65021KOZOHORSKÁ Alžběta  90 3 Roztoky       136,31    6 142,31   131,84      8 139,84139,84      27
8.   3/DM      14050BRÁZDOVÁ Johana     97 2 Kralupy       141,30    4 145,30   146,89     58 204,89145,30      21
9.   2/ZS       9070DUŠKOVÁ Kateřina    98 2 USK Pha       141,43   18 159,43   139,21    206 345,21159,43      15
10.  3/U23     14040KREJČOVÁ Kristýna   91 2 Kralupy       126,09   56 182,09DNF          999    999182,09       9
11.  1/ZM       9105DUŠKOVÁ Michala     00 3 USK Pha       197,69   12 209,69   170,78    106 276,78209,69       3
12.            17001BAČÁKOVÁ Radka      83 2 Rakovník      136,45  110 246,45   125,62    110 235,62235,62       2
13.            14053KUDĚJOVÁ Kristýna   88 3 Kralupy       181,39  102 283,39   163,49    258 421,49283,39       1

C1
1.   1/VM      97021KUČERA Tomáš        70 1 RK Troja       97,76    0  97,76    98,63      6 104,63 97,76      93
2.             97014HROBSKÝ Milan       83 2+RK Troja      101,87    4 105,87   117,47     52 169,47105,87      81
3.             14009VANĚK Jiří          87 2 Kralupy       107,26    2 109,26   116,57    106 222,57109,26      75
4.   1/DM      14018MATULA Roman        96 2+Kralupy       108,70    6 114,70   115,47      2 117,47114,70      69
5.   1/ZS      48031LERCH Adam          98 2 Klášter.      112,20    4 116,20   126,19      2 128,19116,20      63
6.   1/U23     14027ŠEBA Patrik         92 2 Kralupy       115,01    2 117,01   148,16     10 158,16117,01      57
7.   2/ZS       9082PŘÍHODA Matouš      98 2 USK Pha       111,46    8 119,46   127,12      8 135,12119,46      51
8.   3/ZS      45012HEGER Tomáš         98 2+KVS HK        121,02    2 123,02   119,45      6 125,45123,02      45
9.   4/ZS      23151KUNA Václav         98 3 SKVS ČB       127,25    4 131,25   151,37      4 155,37131,25      39
10.  2/VM      97006ŠROGL Michal        72 3 RK Troja      129,52    2 131,52   140,92    112 252,92131,52      33
11.  1/ZM      45019HEGER Vojtěch       00 2 KVS HK        136,52    4 140,52   133,00     60 193,00140,52      27
12.  2/ZM      49042ZIMA Tomáš          00 3 Roudnice      146,33   60 206,33   135,15      6 141,15141,15      21
13.  3/VM      14008JOHANIDES Milan     75 2 Kralupy       148,98    8 156,98   130,65     12 142,65142,65      15
14.  2/DM      14014ŠUPOLÍK Pavel       97 2 Kralupy       157,50   60 217,50   140,26      4 144,26144,26       9
15.  5/ZS       9081LHOTA Matyáš        99 2 USK Pha       133,88   56 189,88   141,34      6 147,34147,34       3
16.  1/V       23059KUNA Alois          60 2 SKVS ČB       171,53    6 177,53   174,22    106 280,22177,53       2
17.  3/DM      14036BRÁZDA Vendelín     96   Kralupy       194,29   16 210,29   206,02     60 266,02210,29       1
18.  2/V       17026PŠENIČKA Luděk      60 2 Rakovník      188,51   62 250,51   208,60      2 210,60210,60

Neděle 02.09.2012
K1m
poř. vk      rgc    jméno               narvtoddíl         čas   pen  výsl.  čas      pen    výsl.  celk. bhz
1.   1/U23      9027ZAJÍC Ondřej        90 1 USK Pha        90,91    0  90,91    91,82      8  99,82 90,91     262
2.   2/U23     12002MASLAŇÁK Tomáš      90 2 Dukla B.       92,88    0  92,88    95,06    104 199,06 92,88     250
3.   1/VM      34017LEPÍK Filip         76 2+Hubertus       94,28    0  94,28    91,80    300 391,80 94,28     244
4.             70003LHOTA Zbyšek        84 2+Žel.Brod       94,63    2  96,63    92,75      2  94,75 94,75     238
5.   2/VM      34026TŮMA Martin         72 2+Hubertus       94,78    0  94,78    97,88     54 151,88 94,78     232
6.             14003VOVES Ladislav      85 2+Kralupy        96,27    4 100,27    94,90      2  96,90 96,90     226
7.             14042GORECKÝ Petr        81 2 Kralupy        95,02    2  97,02    95,17      6 101,17 97,02     220
7.             12031ŘEJHA Jiří          81 2+Dukla B.       97,02    0  97,02   100,61      4 104,61 97,02     214
9.   3/U23     14025ŠUPOLÍK Luboš       92 2 Kralupy        99,73    0  99,73    99,42      4 103,42 99,73     208
10.  1/DS      43029ŠEDIVÝ Jakub        94 2+Č.Lípa         95,95    4  99,95    95,37      6 101,37 99,95     202
11.  1/ZS      10016ŠODEK Petr          98 2 Benátky       102,96    2 104,96   101,84      0 101,84101,84     196
12.  3/VM      14017PRELL Pavel         76 2+Kralupy        99,96    2 101,96DNS          999 999,00101,96     190
13.  4/U23     10013ABRAHAM Tomáš       92 2+Benátky       101,66    2 103,66    97,34     52 149,34103,66     184
14.  1/DM       9030PETŘÍK Matouš       97 2 USK Pha       104,03    0 104,03   104,50      0 104,50104,03     178
15.  2/DM      38017KRAUS Filip         97 2 ČSAD Plz      102,35    2 104,35   101,66      4 105,66104,35     172
16.            46012KULHÁNEK Jan        78 2 Jablonec      104,82    0 104,82   110,54      6 116,54104,82     166
17.  1/ZM      49042ZIMA Tomáš          00 2 Roudnice      107,94    6 113,94   105,39      0 105,39105,39     160
18.            14005DOLISTA Jan         87 2 Kralupy       109,36    8 117,36   104,36      2 106,36106,36     154
19.  3/DM      14036BRÁZDA Vendelín     96 2 Kralupy       100,91    6 106,91    99,24    302 401,24106,91     148
20.  2/DS      42014ŠRÁMEK Ondřej       94 2 Sušice        108,47    4 112,47   105,85      2 107,85107,85     142
21.  2/ZS       9085ŽÍŽALA Josef        99 2 USK Pha       105,53    8 113,53   106,94      2 108,94108,94     136
22.  4/DM       9077MATĚJKA Michael     97 2 USK Pha       104,35   54 158,35   104,15      6 110,15110,15     130
23.  1/V       14054MACHUTA Zdeněk      64 3 Kralupy       110,40    0 110,40   115,18      6 121,18110,40     124
24.  4/VM       7034VYHNÁNEK Jiří       74 2 Tech.Pha      109,29    2 111,29   108,50      4 112,50111,29     118
25.  5/VM      14024KYSELA David        77 2 Kralupy       116,16    0 116,16   116,46      0 116,46116,16     112
26.  3/ZS      49018KYZLÍK Milan        99 2 Roudnice      133,57    4 137,57   116,62      0 116,62116,62     106
27.            14041FELIX Petr          82 3 Kralupy       120,24   56 176,24   115,73      4 119,73119,73     100
28.  6/VM       1027MARTIN Václav       71 3 Boh.Pha       117,89    2 119,89   113,56     54 167,56119,89      94
29.  4/ZS      45012HEGER Tomáš         98 2 KVS HK        118,99    2 120,99   128,12      4 132,12120,99      88
30.  5/ZS      48031LERCH Adam          98 2 Klášter.      134,26   54 188,26   119,54      6 125,54125,54      82
31.  2/ZM      45019HEGER Vojtěch       00 2 KVS HK        113,38   52 165,38   117,69      8 125,69125,69      76
32.  3/DS      38003SOFRON Daniel       95 2 ČSAD Plz      119,77    6 125,77   128,61    100 228,61125,77      70
33.  5/DM      10028ŠTĚPÁN Bronislav    96 2 Benátky       127,59    4 131,59   116,64     10 126,64126,64      64
34.  6/DM      17043KOUDELKA Václav     97 2 Rakovník      129,91   50 179,91   122,78      4 126,78126,78      58
35.            14023HRON Robin          79 3 Kralupy       122,07    8 130,07   125,09      8 133,09130,07      52
36.  3/ZM      19022ŠANDA Petr          00 2 Vlašim        120,73   16 136,73   121,62     10 131,62131,62      46
37.  4/DS       7009JÍCHA Martin        94 2 Tech.Pha      136,51  208 344,51   122,60     10 132,60132,60      40
38.  7/DM      49049PECHMAN Vojtěch     97 3 Roudnice      139,29    6 145,29   129,76      6 135,76135,76      34
39.  6/ZS      10026STRÁNSKÝ Dominik    99 2 Benátky       141,11   12 153,11   135,11      2 137,11137,11      28
40.  4/ZM      36019POHANKA Vítek       00 2 Klatovy       127,45   10 137,45   130,91     60 190,91137,45      22
41.  5/ZM      14043BÁRTA Jan           00 3 Kralupy       129,49    8 137,49   138,74      2 140,74137,49      16
42.            14028FOHL Ondřej         79 3 Kralupy       181,96   14 195,96   129,21     10 139,21139,21      15
43.             7006HEJNA Martin        81   Tech.Pha      148,17   60 208,17   139,44      0 139,44139,44      14
44.  7/VM      36018POHANKA Jiří        69 2 Klatovy       134,45    6 140,45   133,77      6 139,77139,77      13
45.  6/ZM      10099ŠPALEK Matěj        00 3 Benátky       142,82  208 350,82   148,11      2 150,11150,11      12
46.            65065FLEISIG Daniel      88 3 Roztoky       118,63  302 420,63   158,49     10 168,49168,49      11
47.  2/V       17026PŠENIČKA Luděk      60 3 Rakovník      162,17    8 170,17   170,98      8 178,98170,17      10
48.  7/ZS      49048PECHMAN Štěpán      99 3 Roudnice      143,04   58 201,04   168,22      8 176,22176,22       9
49.  5/DS      38006KRATOCHVÍL Daniel   94 2 ČSAD Plz      162,57   66 228,57   168,41      8 176,41176,41       8
50.  3/V       14021NOVÁK Jindřich      64 3 Kralupy       172,86    6 178,86   201,27     12 213,27178,86       7
51.  8/DM      10100ŠPALEK Vojtěch      96 2 Benátky       186,62   10 196,62   128,48     54 182,48182,48       6
52.  8/VM       1024LULA Jiří           74   Boh.Pha       138,77   50 188,77   157,85    152 309,85188,77       5
53.  8/ZS      14037VYBULKA Jakub       98 2 Kralupy       137,06   56 193,06   137,06     52 189,06189,06       4
54.  9/DM      49014BINDER Martin       97 3 Roudnice      238,00  308 546,00   176,43     56 232,43232,43       3
55.  10/DM     10101SAHULA Vojtěch      97 2 Benátky       146,56  204 350,56   142,36    108 250,36250,36       2
56.  9/VM      99016PŘÍHODA Tomáš       70 3 Happy Life    166,18  156 322,18   206,54    212 418,54322,18       1
57.  7/ZM       9084PŘÍHODA Lukáš       01 3 USK Pha       124,14  254 378,14   140,83    308 448,83378,14

C1ž
1.   1/ZS      49027FIŠEROVÁ Tereza     98 2 Roudnice      142,65   54 196,65   140,62      2 142,62142,62      13
2.   1/DM      14050BRÁZDOVÁ Johana     97 3 Kralupy       145,77   56 201,77   153,02      8 161,02161,02       7
3.   2/DM      47016POSPÍCHALOVÁ Simona 97 2 Kadaň         170,50    8 178,50DNS          999 999,00178,50       1

C2
1.   1/U23   14025/14027ŠUPOLÍK/ŠEBA     92/92  Kralupy       111,73    0 111,73   110,54      0 110,54110,54      19
2.           12049/12009SUCHÝ/SUCHÝ      79/86  2Dukla B.      118,87    4 122,87   116,27      2 118,27118,27      13
3.   1/VM    14061/8005DOLEŽAL/BUCHNAR 76/76 Kralupy/SKŽižkov 119,98    8 127,98   132,20     56 188,20127,98  7
4.   2/VM    1027/1024MARTIN/LULA   71/74 Boh.Pha       164,64   14 178,64   123,22      6 129,22129,22       1
5.   1/ZS    9064/9081KOŘÍNEK/LHOTA   99  2USK Pha       159,56   54 213,56   164,82     16 180,82180,82

K1ž
1.   1/U23     49030ZIMOVÁ Marie        92 2+Roudnice      112,53    0 112,53   110,31      6 116,31112,53      62
2.   1/DS      23163KLEMENTOVÁ Sylvie   94 2+SKVS ČB       112,41    2 114,41   115,38      4 119,38114,41      56
3.   1/ZS      49027FIŠEROVÁ Tereza     98 2+Roudnice      116,87    4 120,87   112,56      2 114,56114,56      50
4.   1/DM      47016POSPÍCHALOVÁ Simona 97 2+Kadaň         116,62    4 120,62   116,52     60 176,52120,62      44
5.              7035VESELÁ Linda        80 2+Tech.Pha      128,14  156 284,14   118,69     10 128,69128,69      38
6.   2/U23     14038ZÝKOVÁ Barbora      90 2+Kralupy       122,66    8 130,66   134,72      8 142,72130,66      32
7.   3/U23     14040KREJČOVÁ Kristýna   91 2 Kralupy       127,54    4 131,54   130,61     56 186,61131,54      26
8.   2/ZS       9070DUŠKOVÁ Kateřina    98 2 USK Pha       126,37    6 132,37   122,80    156 278,80132,37      20
9.   2/DM      14050BRÁZDOVÁ Johana     97 2 Kralupy       128,70    6 134,70   135,41      4 139,41134,70      14
10.  4/U23     65021KOZOHORSKÁ Alžběta  90 3 Roztoky       136,56   56 192,56   133,67      4 137,67137,67       8
11.            17001BAČÁKOVÁ Radka      83 2 Rakovník      165,90   60 225,90   138,54      4 142,54142,54       2
12.  1/ZM       9105DUŠKOVÁ Michala     00 3 USK Pha       141,72   62 203,72   151,23      8 159,23159,23       1

C1
1.   1/DM      14018MATULA Roman        96 2+Kralupy        98,12    4 102,12   101,88      2 103,88102,12      87
2.   1/VM      97021KUČERA Tomáš        70 1 RK Troja      101,70    2 103,70   104,39      2 106,39103,70      75
3.             97014HROBSKÝ Milan       83 2+RK Troja      101,83    2 103,83    98,49      6 104,49103,83      69
4.   1/ZS      45012HEGER Tomáš         98 2+KVS HK        105,25    4 109,25   103,42      2 105,42105,42      63
5.             14009VANĚK Jiří          87 2 Kralupy       123,90    8 131,90   110,03      4 114,03114,03      57
6.   2/VM      14008JOHANIDES Milan     75 2 Kralupy       158,13  102 260,13   122,65      0 122,65122,65      51
7.   2/ZS       9082PŘÍHODA Matouš      98 2 USK Pha       115,43    8 123,43   117,30      8 125,30123,43      45
8.   1/ZM      49042ZIMA Tomáš          00 3 Roudnice      121,77    4 125,77   126,15      0 126,15125,77      39
9.   1/U23     14027ŠEBA Patrik         92 2 Kralupy       120,12    8 128,12   128,26     58 186,26128,12      33
10.  3/ZS       9081LHOTA Matyáš        99 2 USK Pha       120,72    8 128,72   127,38      8 135,38128,72      27
11.  2/ZM      45019HEGER Vojtěch       00 2 KVS HK        126,94    6 132,94   141,08      6 147,08132,94      21
12.  4/ZS      23151KUNA Václav         98 3 SKVS ČB       153,40  210 363,40   133,58      6 139,58139,58      15
13.  1/V       23059KUNA Alois          60 2 SKVS ČB       134,61    8 142,61   151,99    158 309,99142,61       9
14.  2/V       17026PŠENIČKA Luděk      60 2 Rakovník      137,36    6 143,36   148,88      8 156,88143,36       3
15.  3/VM      97006ŠROGL Michal        72 3 RK Troja      139,28   10 149,28   144,99    156 300,99149,28       2
16.  5/ZS      48031LERCH Adam          98 2 Klášter.      121,02   54 175,02   115,63     52 167,63167,63       1