You are here

Startovní listina Memoriálu Jaroslava Froňka st.

Závod se nám blíží, přinášíme startovní listinu.

C1
1	12020		JORDÁN František		1991	U23	1	Dukla B.
2	9001		BUSTA Jan			1989	 	1	USK Pha
3	9151		MATULA Roman		1996	DS	1	USK Pha
4	A0001		DRAPER Warvick		1976	VM	0	Melbourne Canoe Club
5	9037		PEXA Jakub			1994	U23	2+	USK Pha
6	45012		HEGER Tomáš		1998	DM	2+	KVS HK
7	97021		KUČERA Tomáš		1970	VM	2+	RK Troja
8	14027		ŠEBA Patrik		1992	U23	2+	Kralupy
9	49042		ZIMA Tomáš			2000	ZS	2	Roudnice
10	9082		PŘÍHODA Matouš		1998	DM	2	USK Pha
11	14014		ŠUPOLÍK Pavel		1997	DM	2	Kralupy
12	48031		LERCH Adam			1998	DM	2	Klášter.
13	45019		HEGER Vojtěch		2000	ZS	2	KVS HK
14	14009		VANĚK Jiří			1987	 	2	Kralupy
15	14008		JOHANIDES Milan		1975	VM	2	Kralupy
16	8010		KAŠPAR Martin		1967	V	2	SKŽižkov
17	62010		MILLER Jan			1968	V	2	Turnov
18	23059		KUNA Alois			1960	V	2	SKVS ČB
19	9081		LHOTA Matyáš		1999	ZS	2	USK Pha
20	62001		MILLER Jan			1997	DM	3	Turnov
21	61003		BOHATÝ Karel		2001	ZM	3	Třebech.
22	97022		ŘEŽÁBEK Martin		1973	VM	3	RK Troja
23	23151		KUNA Václav		1998	DM	3	SKVS ČB
24	12044		FOUKAL Pavel		1987	 	1	Dukla B.
K1ž							

1	55012		KAŠPAROVÁ Anna		1985	 	1	Sláv.HK
2	49027		FIŠEROVÁ Tereza		1998	DM	1	Roudnice
3	14030		KOBLENCOVÁ Anna	1997	DM	1	Kralupy
4	49030		ZIMOVÁ Marie		1992	U23	2+	Roudnice
5	13301		JORDÁNOVÁ Pavlína	1992	U23	2+	SKVeselí
6	47016		POSPÍCHALOVÁ Simona	1997	DM	2+	Kadaň
7	14038		ZÝKOVÁ Barbora		1990	U23	2+	Kralupy
8	17001		BAČÁKOVÁ Radka		1983	 	2	Rakovník
9	9004		ZEMANOVÁ Jana		1969	VM	2	USK Pha
10	9105		DUŠKOVÁ Michala		2000	ZS	2	USK Pha
11	9070		DUŠKOVÁ Kateřina		1998	DM	2	USK Pha
12	53006		LÁSKO Eva			1984	 	3	Dv.Král.
13	97012		PINKAVOVÁ Marta		1986	 	3	RK Troja
14	49025		KYZLÍKOVÁ Monika		2001	ZM	3	Roudnice
15	A0004		ROMASHKINA Ekaterina	1974	VM	0	DK Kayak Moskva
K1m													
1	A0001		DRAPER Warvick		1976	VM	0	Melbourne Canoe Club
2	14023		HRON Robin			1979	 	2	Kralupy
3	12020		JORDÁN František		1991	U23	2+	Dukla B.
4	9163		ŠODEK Petr			1998	DM	2+	USK Pha
5	34017		LEPÍK Filip		1976	VM	2+	Hubertus
6	12031		ŘEJHA Jiří			1981	 	2+	Dukla B.
7	70003		LHOTA Zbyšek		1984	 	2+	Žel.Brod
8	14014		ŠUPOLÍK Pavel		1997	DM	2+	Kralupy
9	13305		KOŠÍK Michal		1995	DS	2+	SKVeselí
10	12049		SUCHÝ Ondřej		1979	 	2+	Dukla B.
11	34043		ČERVENKA Ondřej		1996	DS	2	Hubertus
12	62001		MILLER Jan			1997	DM	2	Turnov
13	10013		ABRAHAM Tomáš		1992	U23	2	Benátky
14	45019		HEGER Vojtěch		2000	ZS	2	KVS HK
15	42032		POTUŽÁK Jan		1988	 	2	Sušice
16	61014		PAVLÍK Pavel		1998	DM	2	Třebech.
17	14024		KYSELA David		1977	VM	2	Kralupy
18	9030		PETŘÍK Matouš		1997	DM	2	USK Pha
19	10026		STRÁNSKÝ Dominik		1999	ZS	2	Benátky
20	17043		KOUDELKA Václav		1997	DM	2	Rakovník
21	19022		ŠANDA Petr			2000	ZS	2	Vlašim
22	36019		POHANKA Vítek		2000	ZS	2	Klatovy
23	10100		ŠPALEK Vojtěch		1996	DS	2	Benátky
24	9064		KOŘÍNEK Vilém		1999	ZS	2	USK Pha
25	34026		TŮMA Martin		1972	VM	2	Hubertus
26	14003		VOVES Ladislav		1985	 	2	Kralupy
27	38003		SOFRON Daniel		1995	DS	2	ČSAD Plz
28	36018		POHANKA Jiří		1969	VM	2	Klatovy
29	10101		SAHULA Vojtěch		1997	DM	2	Benátky
30	23028		MULAČ Viktor		1975	VM	2	SKVS ČB
31	49049		PECHMAN Vojtěch		1997	DM	2	Roudnice
32	49042		ZIMA Tomáš			2000	ZS	2	Roudnice
33	9026		RAŠKA Jan			1995	DS	2	USK Pha
34	42024		BOUZEK Filip		1992	U23	2	Sušice
35	49013		HEK Jan			1979	 	2	Roudnice
36	49018		KYZLÍK Milan		1999	ZS	2	Roudnice
37	11014		HAVLENA Jan		1997	DM	2	KK Brand
38	9028		KOŘÍNEK Filip		1995	DS	2	USK Pha
39	46012		KULHÁNEK Jan		1978	VM	2	Jablonec
40	10099		ŠPALEK Matěj		2000	ZS	2	Benátky
41	14037		VYBULKA Jakub		1998	DM	2	Kralupy
42	9085		ŽÍŽALA Josef		1999	ZS	2	USK Pha
43	38017		KRAUS Filip		1997	DM	2	ČSAD Plz
44	7034		VYHNÁNEK Jiří		1974	VM	2	Tech.Pha
45	11021		BÁČA Milan			1973	VM	2	KK Brand
46	10028		ŠTĚPÁN Bronislav		1996	DS	2	Benátky
47	12104		ŽÁK Jiří			1986	 	2	KK Opava
48	14005		DOLISTA Jan		1987	 	2	Kralupy
49	14043		BÁRTA Jan			2000	ZS	3	Kralupy
50	61003		BOHATÝ Karel		2001	ZM	3	Třebech.
51	9084		PŘÍHODA Lukáš		2001	ZM	3	USK Pha
52	9058		BERAN Václav		2000	ZS	3	USK Pha
53	99016		PŘÍHODA Tomáš		1970	VM	3	Happy Life
54	49048		PECHMAN Štěpán		1999	ZS	3	Roudnice
55	19026		KALINA Vojtěch		2001	ZM	3	Vlašim
56	49019		KLEMENT Maxim		2001	ZM	3	Roudnice
57	9052		WALLISCH Vít		1999	ZS	3	USK Pha
58	9106		LHOTA Kryštof		2002	ZM	3	USK Pha
59	61017		KLIŠČ Zdeněk		1999	ZS	3	Třebech.
60	49014		BINDER Martin		1997	DM	3	Roudnice
61	11012		HŘEBÍČEK Jakub		1999	ZS	3	KK Brand
62	14028		FOHL Ondřej		1979	 	3	Kralupy
63	11016		KRČ Ladislav		1999	ZS	3	KK Brand
64	9012		ELIÁŠ Ondřej		2000	ZS	3	USK Pha
65	11019		BÁČA Jakub			1994	U23	3	KK Brand
66	23162		REZEK Tomáš		2001	ZM	3	SKVS ČB
67	53002		LÁSKO Jan			1977	VM	3	Dv.Král.
68	9102		ZEMAN Vojtěch		2000	ZS	3	USK Pha
69	9080		RAŠKA Tomáš		2001	ZM	3	USK Pha
70	14017		PRELL Pavel		1976	VM	2+	Kralupy
71	A0002		ROMASHKIN Dmitry		1968	VM	0	DK Kayak Moskva
72	A0003		KORZHOV Alexandr		1975	VM	0	DK Kayak Moskva
C1ž							
1	14030		KOBLENCOVÁ Anna	1997	DM		1	Kralupy
2	55012		KAŠPAROVÁ Anna		1985	 	1	Sláv.HK
3	49027		FIŠEROVÁ Tereza		1998	DM	2	Roudnice
C2
1	14025		ŠUPOLÍK Luboš        1992    
	14027		ŠEBA Patrik          1992 	U23	1	Kralupy
2	9026	 	RAŠKA Jan            1995    
	9037		PEXA Jakub           1994 	U23	2	USK Pha
3	9058 		BERAN Václav         2000 
	9052		WALLISCH Vít         1999 	ZS	3	USK Pha
4	9064 		KOŘÍNEK Vilém        1999 
	9081		LHOTA Matyáš         1999 	ZS	2	USK Pha
5	9084 		PŘÍHODA Lukáš        2001     
	9106		LHOTA Kryštof        2002 	ZM	3	USK Pha
6	9080 		RAŠKA Tomáš          2001 
	9012		ELIÁŠ Ondřej         2000 	ZS	3	USK Pha
7	8005 		BUCHNAR Vladimír  1976 
	14061		DOLEŽAL Tomáš     1976 	VM	0	SKŽižkov/Kralupy

Komentáře

Pomeranč.