You are here

Termínová listina

Číslo závodu Datum Název Trať Popis Pořadatel
2018001 17/03/2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Svitava v úseku Adamov - Babice sjezd - VZ Kanoe Klub Spoj Brno
2018002 17/03/2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje Svitava v úseku Adamov - Babice sjezd - VZ Kanoe Klub Spoj Brno
2018003 24/03/2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice, soutok - Raškov, vodočet sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2018004 24/03/2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice, Zetor - Bohdíkov sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2018005 25/03/2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice, soutok - Raškov, vodočet sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2018006 25/03/2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice, Zetor - Bohdíkov sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2018007 31/03/2018 Sjezd na Sázavě Sázava - z Krhanic nad jezem sjezd - VZ Bohemians Praha
2018008 31/03/2018 Sjezd na Sázavě Sázava - z Krhanic nad jezem sjezd - VZ Bohemians Praha
2018009 01/04/2018 Sjezd na Sázavě Sázava - z Krhanic nad jezem sjezd - VZ Bohemians Praha
2018010 01/04/2018 Sjezd na Sázavě Sázava - z Krhanic nad jezem sjezd - VZ Bohemians Praha
2018012 07/04/2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať USD České Vrbné slalom - VZ SK VS Č. Budějovice
2018013 07/04/2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať USD České Vrbné slalom - VZ SK VS Č. Budějovice
2018016 07/04/2018 39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje Ploučnice ve Stružnici slalom - VZ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2018018 07/04/2018 Jarní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice - Hutě) sjezd - VZ TJ Jiskra Bechyně
2018019 07/04/2018 Jarní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice - Hutě) sjezd - VZ TJ Jiskra Bechyně
2018022 07/04/2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice, Zetor - Bohdíkov sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2018023 07/04/2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice, soutok - Raškov, vodočet sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2018014 08/04/2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať USD České Vrbné slalom - VZ SK VS Č. Budějovice
2018015 08/04/2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať USD České Vrbné slalom - VZ SK VS Č. Budějovice
2018017 08/04/2018 39. ročník závodu Stružnická peřej Ploučnice ve Stružnici slalom - VZ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2018020 08/04/2018 Jarní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice - Hutě) sjezd - VZ TJ Jiskra Bechyně
2018021 08/04/2018 Jarní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice - Hutě) sjezd - VZ TJ Jiskra Bechyně
2018024 08/04/2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice, Zetor - Bohdíkov sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2018025 08/04/2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice, soutok - Raškov, vodočet sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2018026 14/04/2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné/Navarov sjezd - ČP Bohemians Praha
2018028 14/04/2018 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice u Spálova - horní trať slalom - VZ Delfín Jablonec
2018027 15/04/2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné/Navarov sjezd - ČP Bohemians Praha
2018029 15/04/2018 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice u Spálova - horní trať slalom - VZ Delfín Jablonec
2018031 21/04/2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava slalom - VZ KK Opava
2018032 22/04/2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava slalom - VZ KK Opava
2018033 28/04/2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile řeka Otava, v úseku soutok-Radešov nad jezem sjezd - ČP TJ Loko Plzeň
2018034 28/04/2018 Mistrovství ČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile řeka Otava, v úseku soutok-Radešov nad jezem sjezd - MČR TJ Loko Plzeň
2018036 28/04/2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník Úpa v Trutnově - Poříčí slalom - VZ Loko Trutnov
2018037 28/04/2018 Trutnovský sprint Úpa v Trutnově - Poříčí sjezd - VZ Loko Trutnov
2018169 28/04/2018 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile řeka Otava, v úseku soutok-Radešov nad jezem sjezd - ČP TJ Loko Plzeň
2018170 28/04/2018 Mistrovství ČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile řeka Otava, v úseku soutok-Radešov nad jezem sjezd - MČR TJ Loko Plzeň
2018035 29/04/2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile řeka Otava, v úseku soutok-Radešov nad jezem sjezd - ČP TJ Loko Plzeň
2018038 29/04/2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník Úpa v Trutnově - Poříčí slalom - VZ Loko Trutnov
2018041 05/05/2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje řeka Lužnice u restaurace Harrachovka slalom - VZ VS Tábor
2018043 05/05/2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka slalom - ČP SK Žižkov
2018042 06/05/2018 Slalom O šít města Tábora řeka Lužnice u restaurace Harrachovka slalom - VZ VS Tábor
2018044 06/05/2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka slalom - ČP SK Žižkov
2018053 12/05/2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Trója slalom - ČP Univerzitní sportovní klub Praha
2018054 13/05/2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod USD Trója slalom - ČP Univerzitní sportovní klub Praha
2018058 19/05/2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice sjezd - ČP Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2018059 19/05/2018 Boat Cross USD Roudnice sjezd - VZ Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2018061 19/05/2018 Slalom v Sušici řeka Otava - nádraží u železničního mostu slalom - VZ Klub vodních sportů Sušice z.s.
2018060 20/05/2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice sjezd - MČR Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2018062 20/05/2018 Slalom v Sušici řeka Otava - nádraží u železničního mostu slalom - VZ Klub vodních sportů Sušice z.s.
2018064 26/05/2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy slalom - NKZ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2018065 27/05/2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy slalom - NKZ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2018070 02/06/2018 Mistrovství Evropy ve slalomu v Tróji USD Trója slalom - MZ Univerzitní sportovní klub Praha
2018075 09/06/2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice slalom - NKZ Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2018076 10/06/2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice slalom - NKZ Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2018081 16/06/2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu slalom - VZ KK Rakovník
2018082 17/06/2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu slalom - VZ KK Rakovník
2018084 23/06/2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs slalom - VZ DUKLA Brandýs
2018085 24/06/2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs slalom - VZ DUKLA Brandýs
2018086 30/06/2018 Slalom v Dolních Kounicích Jihlava mezi Moravskými a Dolnimi Bránicemi slalom - VZ VS Dolní Kounice
2018088 30/06/2018 Slalom ve Strakonicích Otava ve Strakonicích slalom - VZ Otava Strakonice
2018087 01/07/2018 Slalom v Dolních Kounicích Jihlava mezi Moravskými a Dolnimi Bránicemi slalom - VZ VS Dolní Kounice
2018089 01/07/2018 Slalom ve Strakonicích Otava ve Strakonicích slalom - VZ Otava Strakonice
2018090 07/07/2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků řeka Ohře, mlýnský náhon v Kadani slalom - VZ TJ DNT VS Kadaň
2018091 08/07/2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků řeka Ohře, mlýnský náhon v Kadani slalom - VZ TJ DNT VS Kadaň
2018092 14/07/2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů USD České Vrbné slalom - VZ SK VS Č. Budějovice
2018094 14/07/2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje Svratka v Brně za Výstavištěm slalom - VZ Kanoe Klub Spoj Brno
2018093 15/07/2018 Letní slalom v Českém Vrbném USD České Vrbné slalom - VZ SK VS Č. Budějovice
2018095 15/07/2018 Slalom v Brně Svratka v Brně za Výstavištěm slalom - VZ Kanoe Klub Spoj Brno
2018098 28/07/2018 Sjezd v Třebechovicích Orlice v Třebechovicích u bývalé plovárny sjezd - VZ SK Třebechovice
2018099 28/07/2018 Sprint v Třebechovicích Orlice v Třebechovicích u bývalé plovárny sjezd - VZ SK Třebechovice
2018100 29/07/2018 Sjezd v Třebechovicích Orlice v Třebechovicích u bývalé plovárny sjezd - VZ SK Třebechovice
2018101 29/07/2018 Sprint v Třebechovicích Orlice v Třebechovicích u bývalé plovárny sjezd - VZ SK Třebechovice
2018102 04/08/2018 ECA Junior CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné slalom - MZ SK VS Č. Budějovice
2018103 04/08/2018 Slalom pod Borskou přehradou Radbuza pod Borskou přehradou slalom - VZ TJ Loko Plzeň
2018104 05/08/2018 Slalom pod Borskou přehradou Radbuza pod Borskou přehradou slalom - VZ TJ Loko Plzeň
2018105 11/08/2018 WRR Trója USD Trója slalom - MZ Univerzitní sportovní klub Praha
2018107 11/08/2018 Slalom ve Veselí n.M. Morava ve Veselí nad Moravou slalom - VZ SK Veselí nad Moravou
2018108 11/08/2018 Sprint ve Veselí n.M. Morava ve Veselí nad Moravou sjezd - VZ SK Veselí nad Moravou
2018111 11/08/2018 Slalom O štít města Benátek Jizera na Obodřeckém jezu slalom - VZ SK VS Karbo Benátky
2018109 12/08/2018 Slalom ve Veselí n.M. Morava ve Veselí nad Moravou slalom - VZ SK Veselí nad Moravou
2018110 12/08/2018 Sprint ve Veselí n.M. Morava ve Veselí nad Moravou sjezd - VZ SK Veselí nad Moravou
2018112 12/08/2018 Slalom O štít města Benátek Jizera na Obodřeckém jezu slalom - VZ SK VS Karbo Benátky
2018113 18/08/2018 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné sjezd - VZ TJ Syntesia Pardubice
2018114 18/08/2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál USD České Vrbné sjezd - ČP TJ Syntesia Pardubice
2018115 18/08/2018 Mistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném + ECA CUP teams USD České Vrbné sjezd - MČR TJ Syntesia Pardubice
2018119 18/08/2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy slalom - VZ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2018116 19/08/2018 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné sjezd - VZ TJ Syntesia Pardubice
2018117 19/08/2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál USD České Vrbné sjezd - VZ TJ Syntesia Pardubice
2018118 19/08/2018 ECA CUP teams USD České Vrbné sjezd - VZ TJ Syntesia Pardubice
2018120 19/08/2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy slalom - VZ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2018121 22/08/2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice sjezd - MZ Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2018122 22/08/2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice sjezd - MZ Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2018123 23/08/2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice sjezd - MZ Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2018127 25/08/2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází Lipno I slalom - ČP SK VS Č. Budějovice
2018128 25/08/2018 Mistrovství ČR ve slalomu družstev na Lipně Vltava pod hrází Lipno I slalom - MČR SK VS Č. Budějovice
2018129 26/08/2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod hrází Lipno I slalom - ČP SK VS Č. Budějovice
2018130 01/09/2018 Mistrovství ČR družstev žáků ve slalomu ve Valašském Meziříčí Bečva ve Valašském Meziříčí u loděnice slalom - MČR TJ Valašské Meziříčí
2018131 01/09/2018 Mistrovství žáků ve slalomu ve Valašském Meziříčí Bečva ve Valašském Meziříčí u loděnice slalom - MČR TJ Valašské Meziříčí
2018134 01/09/2018 Východočeský vodácký maraton Bečva ve Valašském Meziříčí u loděnice sjezd - VZ SK Modrá Hvězda Pardubice
2018132 02/09/2018 Mistrovství ČR družstev žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí Bečva ve Valašském Meziříčí u loděnice sjezd - MČR TJ Valašské Meziříčí
2018133 02/09/2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí Bečva ve Valašském Meziříčí u loděnice sjezd - MČR TJ Valašské Meziříčí
2018135 08/09/2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy slalom - MČR TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2018136 08/09/2018 Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy slalom - MČR TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2018137 09/09/2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy sjezd - MČR TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2018138 09/09/2018 Mistrovství ČR družstev dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy sjezd - MČR TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2018139 15/09/2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné slalom - NKZ SK VS Č. Budějovice
2018140 16/09/2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné slalom - NKZ SK VS Č. Budějovice
2018141 22/09/2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Morava v Hynkově slalom - VZ UP Olomouc
2018142 23/09/2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Morava v Hynkově slalom - VZ UP Olomouc
2018143 29/09/2018 Slalom v Třebechovicích Orlice v Třebechovicích u bývalé plovárny slalom - VZ SK Třebechovice
2018144 30/09/2018 Slalom v Třebechovicích Orlice v Třebechovicích u bývalé plovárny slalom - VZ SK Třebechovice
2018145 06/10/2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči Otava ve Strakonicích slalom - VZ Kanoistický klub Klatovy z.s.
2018146 07/10/2018 Klatovský slalom ve Strakonicích Otava ve Strakonicích slalom - VZ Kanoistický klub Klatovy z.s.
2018149 20/10/2018 Podzimní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice - Hutě) sjezd - VZ TJ Jiskra Bechyně
2018150 20/10/2018 Podzimní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice - Hutě) sjezd - VZ TJ Jiskra Bechyně