You are here

Termínová listina

Číslo závodu Datum Název Trať Popis Pořadatel
2019003 23/03/2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice, Zetor - Bohdíkov sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2019004 23/03/2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice, soutok - Raškov, vodočet sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2019005 24/03/2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice, Zetor - Bohdíkov sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2019006 24/03/2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice, soutok - Raškov, vodočet sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2019007 30/03/2019 Sjezd na Sázavě Sázava - z Krhanic nad jezem sjezd - VZ TJ Bohemians Praha
2019008 30/03/2019 Sjezd na Sázavě Sázava - z Krhanic nad jezem sjezd - VZ TJ Bohemians Praha
2019009 31/03/2019 Sjezd na Sázavě Sázava - z Krhanic nad jezem sjezd - VZ TJ Bohemians Praha
2019010 31/03/2019 Sjezd na Sázavě Sázava - z Krhanic nad jezem sjezd - VZ TJ Bohemians Praha
2019012 06/04/2019 Jarní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice - Hutě) sjezd - VZ TJ Jiskra Bechyně
2019013 06/04/2019 Jarní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice - Hutě) sjezd - VZ TJ Jiskra Bechyně
2019016 06/04/2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať USD České Vrbné slalom - VZ SK VS Č. Budějovice
2019017 06/04/2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať USD České Vrbné slalom - VZ SK VS Č. Budějovice
2019020 06/04/2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice, Zetor - Bohdíkov sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2019021 06/04/2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice, soutok - Raškov, vodočet sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2019014 07/04/2019 Jarní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice - Hutě) sjezd - VZ TJ Jiskra Bechyně
2019015 07/04/2019 Jarní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice - Hutě) sjezd - VZ TJ Jiskra Bechyně
2019018 07/04/2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať USD České Vrbné slalom - VZ SK VS Č. Budějovice
2019019 07/04/2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať USD České Vrbné slalom - VZ SK VS Č. Budějovice
2019022 07/04/2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice, Zetor - Bohdíkov sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2019023 07/04/2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice, soutok - Raškov, vodočet sjezd - VZ Vodní sporty Desná
2019024 13/04/2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava slalom - VZ KK Opava
2019025 14/04/2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava slalom - VZ KK Opava
2019031 27/04/2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Úpa v Trutnově - Poříčí slalom - VZ Loko Trutnov
2019038 27/04/2019 Stružnická peřej Ploučnice ve Stružnici slalom - VZ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2019032 28/04/2019 55. ročník Trutnovského slalomu Úpa v Trutnově - Poříčí slalom - VZ Loko Trutnov
2019039 28/04/2019 Stružnická peřej Ploučnice ve Stružnici slalom - VZ SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2019045 04/05/2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje řeka Lužnice u restaurace Harrachovka slalom - VZ VS Tábor
2019047 04/05/2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy slalom - ČP TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2019046 05/05/2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora řeka Lužnice u restaurace Harrachovka slalom - VZ VS Tábor
2019048 05/05/2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy slalom - ČP TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2019049 11/05/2019 Slalom na Paraplíčku Jizera na peřeji Paraplíčko slalom - VZ TJ Klub kanoistiky Železný Brod
2019052 11/05/2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Trója slalom - ČP Univerzitní sportovní klub Praha
2019050 12/05/2019 Slalom na Paraplíčku Jizera na peřeji Paraplíčko slalom - VZ TJ Klub kanoistiky Železný Brod
2019053 12/05/2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Trója slalom - ČP Univerzitní sportovní klub Praha
2019060 18/05/2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice slalom - NKZ Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2019061 19/05/2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice slalom - NKZ Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2019063 25/05/2019 Slalom v Sušici řeka Otava - nádraží u železničního mostu slalom - VZ Klub vodních sportů Sušice z.s.
2019065 25/05/2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy sjezd - ČP TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2019066 25/05/2019 Boat cross USD Veltrusy sjezd - VZ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2019064 26/05/2019 Slalom v Sušici řeka Otava - nádraží u železničního mostu slalom - VZ Klub vodních sportů Sušice z.s.
2019067 26/05/2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy sjezd - ČP TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2019068 01/06/2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu slalom - VZ KK Rakovník
2019070 01/06/2019 Slalom v Kroměříži Morava v Kroměříži pod Palackého mostem slalom - VZ VK Kroměříž
2019069 02/06/2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu slalom - VZ KK Rakovník
2019071 02/06/2019 Slalom v Kroměříži Morava v Kroměříži pod Palackého mostem slalom - VZ VK Kroměříž
2019073 08/06/2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš slalom - NKZ UP Olomouc
2019074 09/06/2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš slalom - NKZ UP Olomouc
2019075 15/06/2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu slalom - VZ KK Rakovník
2019076 16/06/2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu slalom - VZ KK Rakovník
2019082 29/06/2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě Loučná ve Vysokém Mýtě sjezd - VZ SKK Vysoké Mýto
2019083 29/06/2019 Slalom ve Vysokém Mýtě Loučná ve Vysokém Mýtě slalom - VZ SKK Vysoké Mýto
2019085 29/06/2019 Slalom v Dolních Kounicích Jihlava mezi Moravskými a Dolnimi Bránicemi slalom - VZ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
2019087 29/06/2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů Otava ve Strakonicích slalom - VZ Otava Strakonice
2019084 30/06/2019 Slalom ve Vysokém Mýtě Loučná ve Vysokém Mýtě slalom - VZ SKK Vysoké Mýto
2019086 30/06/2019 Slalom v Dolních Kounicích Jihlava mezi Moravskými a Dolnimi Bránicemi slalom - VZ TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
2019088 30/06/2019 Slalom ve Strakonicích Otava ve Strakonicích slalom - VZ Otava Strakonice
2019089 06/07/2019 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků řeka Ohře, mlýnský náhon v Kadani slalom - VZ TJ DNT VS Kadaň
2019090 07/07/2019 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků řeka Ohře, mlýnský náhon v Kadani slalom - VZ TJ DNT VS Kadaň
2019091 13/07/2019 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů USD České Vrbné slalom - VZ SK VS Č. Budějovice
2019092 14/07/2019 Letní slalom v Českém Vrbném USD České Vrbné slalom - VZ SK VS Č. Budějovice
2019101 03/08/2019 Slalom pod Borskou přehradou Radbuza pod Borskou přehradou slalom - VZ TJ Loko Plzeň
2019103 03/08/2019 Slalom ve Veselí n.M. Morava ve Veselí nad Moravou slalom - VZ SK Veselí nad Moravou
2019105 03/08/2019 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Trója slalom - MZ Univerzitní sportovní klub Praha
2019102 04/08/2019 Slalom pod Borskou přehradou Radbuza pod Borskou přehradou slalom - VZ TJ Loko Plzeň
2019104 04/08/2019 Slalom ve Veselí n.M. Morava ve Veselí nad Moravou slalom - VZ SK Veselí nad Moravou
2019106 10/08/2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Jizera na Obodřeckém jezu slalom - VZ SK VS Karbo Benátky
2019107 11/08/2019 Slalom O štít města Benáte + 6. Český pohár veteránů Jizera na Obodřeckém jezu slalom - VZ SK VS Karbo Benátky
2019108 17/08/2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy slalom - VZ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2019110 17/08/2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné sjezd - VZ TJ Syntesia Pardubice
2019111 17/08/2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné sjezd - ČP TJ Syntesia Pardubice
2019112 17/08/2019 Mistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném USD České Vrbné sjezd - MČR TJ Syntesia Pardubice
2019109 18/08/2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy slalom - VZ TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2019113 18/08/2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné sjezd - VZ TJ Syntesia Pardubice
2019114 18/08/2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné sjezd - ČP TJ Syntesia Pardubice
2019115 23/08/2019 Mistrovství ČR ve slalomu družstev na Lipně Vltava pod hrází Lipno I slalom - MČR SK VS Č. Budějovice
2019116 24/08/2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod hrází Lipno I slalom - ČP SK VS Č. Budějovice
2019117 25/08/2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází Lipno I slalom - ČP SK VS Č. Budějovice
2019120 31/08/2019 Mistrovství ČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs slalom - MČR KK Brandýs nad Labem
2019121 31/08/2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs slalom - MČR KK Brandýs nad Labem
2019122 01/09/2019 Mistrovství ČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD Brandýs sjezd - MČR KK Brandýs nad Labem
2019123 01/09/2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD Brandýs sjezd - MČR KK Brandýs nad Labem
2019125 07/09/2019 Světový pohár ve slalomu v Troji USD Trója slalom - MČR Univerzitní sportovní klub Praha
2019126 14/09/2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné slalom - MČR SK VS Č. Budějovice
2019127 14/09/2019 Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné slalom - MČR SK VS Č. Budějovice
2019128 15/09/2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné slalom - MČR SK VS Č. Budějovice
2019129 15/09/2019 Mistrovství ČR družstev dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné sjezd - MČR SK VS Č. Budějovice
2019130 21/09/2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Trója slalom - NKZ Univerzitní sportovní klub Praha
2019131 22/09/2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Trója slalom - NKZ Univerzitní sportovní klub Praha
2019132 28/09/2019 Hanácký slalom Morava v Hynkově slalom - VZ UP Olomouc
2019134 28/09/2019 Podřipský slalom USD Roudnice slalom - VZ Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2019136 28/09/2019 Slalom v Třebechovicích Orlice v Třebechovicích u bývalé plovárny slalom - VZ SK Třebechovice
2019133 29/09/2019 Hanácký slalom Morava v Hynkově slalom - VZ UP Olomouc
2019135 29/09/2019 Podřipský slalom USD Roudnice slalom - VZ Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2019137 29/09/2019 Slalom v Třebechovicích Orlice v Třebechovicích u bývalé plovárny slalom - VZ SK Třebechovice
2019138 05/10/2019 Klatovský slalom ve Strakonicích Otava ve Strakonicích slalom - VZ Kanoistický klub Klatovy z.s.
2019139 06/10/2019 Klatovský slalom ve Strakonicích Otava ve Strakonicích slalom - VZ Kanoistický klub Klatovy z.s.
2019142 19/10/2019 Podzimní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice - Hutě) sjezd - VZ TJ Jiskra Bechyně
2019143 19/10/2019 Podzimní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice - Hutě) sjezd - VZ TJ Jiskra Bechyně