You are here

Bylo, nebylo...

Číslo závodu Datum Název Trať Druh závodu Pořadatel
2019004 23/03/2019 Sjezd v Hanušovicích Morava (Hanušovice) VZ-sjezd Vodní sporty Desná
2019003 23/03/2019 Sjezd v Hanušovicích Morava (Hanušovice, Zetor) VZ-sjezd Vodní sporty Desná
2019006 24/03/2019 Sjezd v Hanušovicích Morava (Hanušovice) VZ-sjezd Vodní sporty Desná
2019005 24/03/2019 Sjezd v Hanušovicích Morava (Hanušovice, Zetor) VZ-sjezd Vodní sporty Desná
2019007 30/03/2019 Sjezd na Sázavě Sázava (Krhanice) VZ-sjezd TJ Bohemians Praha
2019008 30/03/2019 Sjezd na Sázavě Sázava (Krhanice) VZ-sjezd TJ Bohemians Praha
2019010 31/03/2019 Sjezd na Sázavě Sázava (Krhanice) VZ-sjezd TJ Bohemians Praha
2019009 31/03/2019 Sjezd na Sázavě Sázava (Krhanice) VZ-sjezd TJ Bohemians Praha
2019013 06/04/2019 Jarní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice) VZ-sjezd TJ Jiskra Bechyně
2019020 06/04/2019 Dolnostudénské sjezdy Morava (Hanušovice, Zetor) VZ-sjezd Vodní sporty Desná
2019016 06/04/2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať České Vrbné VZ-slalom SK VS Č. Budějovice
2019021 06/04/2019 Dolnostudénské sjezdy Morava (Hanušovice) VZ-sjezd Vodní sporty Desná
2019017 06/04/2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať České Vrbné VZ-slalom SK VS Č. Budějovice
2019012 06/04/2019 Jarní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice) VZ-sjezd TJ Jiskra Bechyně
2019018 07/04/2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať České Vrbné VZ-slalom SK VS Č. Budějovice
2019022 07/04/2019 Dolnostudénské sjezdy Morava (Hanušovice, Zetor) VZ-sjezd Vodní sporty Desná
2019019 07/04/2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať České Vrbné VZ-slalom SK VS Č. Budějovice
2019015 07/04/2019 Jarní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice) VZ-sjezd TJ Jiskra Bechyně
2019014 07/04/2019 Jarní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice) VZ-sjezd TJ Jiskra Bechyně
2019023 07/04/2019 Dolnostudénské sjezdy Morava (Hanušovice) VZ-sjezd Vodní sporty Desná
2019024 13/04/2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě Opava VZ-slalom KK Opava
2019025 14/04/2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě Opava VZ-slalom KK Opava
2019031 27/04/2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Trutnov VZ-slalom Loko Trutnov
2019038 27/04/2019 Stružnická peřej Stružnice (mlýn) VZ-slalom SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2019039 28/04/2019 Stružnická peřej Stružnice (mlýn) VZ-slalom SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
2019032 28/04/2019 55. ročník Trutnovského slalomu Trutnov VZ-slalom Loko Trutnov
2019047 04/05/2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod Veltrusy ČP-slalom TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2019045 04/05/2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Tábor VZ-slalom VS Tábor
2019046 05/05/2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Tábor VZ-slalom VS Tábor
2019048 05/05/2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod Veltrusy ČP-slalom TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2019052 11/05/2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod Trója ČP-slalom Univerzitní sportovní klub Praha
2019049 11/05/2019 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko VZ-slalom TJ Klub kanoistiky Železný Brod
2019053 12/05/2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Trója ČP-slalom Univerzitní sportovní klub Praha
2019050 12/05/2019 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko VZ-slalom TJ Klub kanoistiky Železný Brod
2019060 18/05/2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Roudnice NKZ-slalom Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2019061 19/05/2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Roudnice NKZ-slalom Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2019065 25/05/2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech Veltrusy ČP-sjezd TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2019066 25/05/2019 Boat cross Veltrusy VZ-sjezd TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2019063 25/05/2019 Slalom v Sušici Sušice VZ-slalom Klub vodních sportů Sušice z.s.
2019064 26/05/2019 Slalom v Sušici Sušice VZ-slalom Klub vodních sportů Sušice z.s.
2019067 26/05/2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 Veltrusy ČP-sjezd TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2019070 01/06/2019 Slalom v Kroměříži Kroměříž VZ-slalom VK Kroměříž
2019068 01/06/2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů Roztoky u Křivoklátu VZ-slalom KK Rakovník
2019071 02/06/2019 Slalom v Kroměříži Kroměříž VZ-slalom VK Kroměříž
2019069 02/06/2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu Roztoky u Křivoklátu VZ-slalom KK Rakovník
2019073 08/06/2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši Liptovský Mikuláš NKZ-slalom UP Olomouc
2019074 09/06/2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši Liptovský Mikuláš NKZ-slalom UP Olomouc
2019075 15/06/2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě Roztoky u Křivoklátu VZ-slalom KK Rakovník
2019076 16/06/2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě Roztoky u Křivoklátu VZ-slalom KK Rakovník
2019085 29/06/2019 Slalom v Dolních Kounicích Dolní Kounice VZ-slalom TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
2019087 29/06/2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů Strakonice VZ-slalom Otava Strakonice
2019083 29/06/2019 Slalom ve Vysokém Mýtě Vysoké Mýto VZ-slalom SKK Vysoké Mýto
2019082 29/06/2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě Vysoké Mýto VZ-sjezd SKK Vysoké Mýto
2019088 30/06/2019 Slalom ve Strakonicích Strakonice VZ-slalom Otava Strakonice
2019084 30/06/2019 Slalom ve Vysokém Mýtě Vysoké Mýto VZ-slalom SKK Vysoké Mýto
2019086 30/06/2019 Slalom v Dolních Kounicích Dolní Kounice VZ-slalom TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
2019089 06/07/2019 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň VZ-slalom TJ DNT VS Kadaň
2019090 07/07/2019 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň VZ-slalom TJ DNT VS Kadaň
2019091 13/07/2019 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů České Vrbné VZ-slalom SK VS Č. Budějovice
2019092 14/07/2019 Letní slalom v Českém Vrbném České Vrbné VZ-slalom SK VS Č. Budějovice
2019103 03/08/2019 Slalom ve Veselí n.M. Veselí nad Moravou VZ-slalom SK Veselí nad Moravou
2019105 03/08/2019 World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja Trója MZ-slalom Univerzitní sportovní klub Praha
2019101 03/08/2019 Slalom pod Borskou přehradou Plzeň VZ-slalom TJ Loko Plzeň
2019104 04/08/2019 Slalom ve Veselí n.M. Veselí nad Moravou VZ-slalom SK Veselí nad Moravou
2019102 04/08/2019 Slalom pod Borskou přehradou Plzeň VZ-slalom TJ Loko Plzeň
2019106 10/08/2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Benátky VZ-slalom SK VS Karbo Benátky
2019107 11/08/2019 Slalom O štít města Benáte + 6. Český pohár veteránů Benátky VZ-slalom SK VS Karbo Benátky
2019111 17/08/2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP České Vrbné ČP-sjezd TJ Syntesia Pardubice
2019112 17/08/2019 Mistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném České Vrbné MČR-sjezd TJ Syntesia Pardubice
2019108 17/08/2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka Veltrusy VZ-slalom TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2019110 17/08/2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens České Vrbné VZ-sjezd TJ Syntesia Pardubice
2019114 18/08/2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR České Vrbné ČP-sjezd TJ Syntesia Pardubice
2019109 18/08/2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka Veltrusy VZ-slalom TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
2019113 18/08/2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens České Vrbné VZ-sjezd TJ Syntesia Pardubice
2019115 23/08/2019 Mistrovství ČR ve slalomu družstev na Lipně Lipno MČR-slalom SK VS Č. Budějovice
2019116 24/08/2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Lipno ČP-slalom SK VS Č. Budějovice
2019117 25/08/2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Lipno ČP-slalom SK VS Č. Budějovice
2019120 31/08/2019 Mistrovství ČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Brandýs MČR-slalom KK Brandýs nad Labem
2019121 31/08/2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Brandýs MČR-slalom KK Brandýs nad Labem
2019122 01/09/2019 Mistrovství ČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Brandýs MČR-sjezd KK Brandýs nad Labem
2019123 01/09/2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Brandýs MČR-sjezd KK Brandýs nad Labem
2019125 07/09/2019 Světový pohár ve slalomu v Troji Trója MČR-slalom Univerzitní sportovní klub Praha
2019126 14/09/2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném České Vrbné MČR-slalom SK VS Č. Budějovice
2019127 14/09/2019 Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném České Vrbné MČR-slalom SK VS Č. Budějovice
2019128 15/09/2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném České Vrbné MČR-slalom SK VS Č. Budějovice
2019129 15/09/2019 Mistrovství ČR družstev dorostu ve sprintu v Českém Vrbném České Vrbné MČR-sjezd SK VS Č. Budějovice
2019130 21/09/2019 5. Národní kontrolní závod v Troji Trója NKZ-slalom Univerzitní sportovní klub Praha
2019131 22/09/2019 6. Národní kontrolní závod v Troji Trója NKZ-slalom Univerzitní sportovní klub Praha
2019134 28/09/2019 Podřipský slalom Roudnice VZ-slalom Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2019136 28/09/2019 Slalom v Třebechovicích Třebechovice VZ-slalom SK Třebechovice
2019132 28/09/2019 Hanácký slalom Hynkov VZ-slalom UP Olomouc
2019137 29/09/2019 Slalom v Třebechovicích Třebechovice VZ-slalom SK Třebechovice
2019133 29/09/2019 Hanácký slalom Hynkov VZ-slalom UP Olomouc
2019135 29/09/2019 Podřipský slalom Roudnice VZ-slalom Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2019138 05/10/2019 Klatovský slalom ve Strakonicích Strakonice VZ-slalom Kanoistický klub Klatovy z.s.
2019139 06/10/2019 Klatovský slalom ve Strakonicích Strakonice VZ-slalom Kanoistický klub Klatovy z.s.
2019143 19/10/2019 Podzimní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice) VZ-sjezd TJ Jiskra Bechyně
2019142 19/10/2019 Podzimní sjezd na Lužnici Lužnice (Dobronice) VZ-sjezd TJ Jiskra Bechyně